64
Jakość

Naszym celem jest ciągłe przekraczanie oczekiwań klienta w dostarczaniu wysokiej jakości produktów. Nasi pracownicy wykonują pracę z najwyższą starannością.

Wpuszczanie jak największej ilości światła naturalnego do wnętrz stało się w ostatnich latach bardzo popularnym trendem, zarówno jeżeli chodzi o projektowanie przestrzeni użytku publicznego, jak i prywatnych. Oferta Lumiterm jest odpowiedzią na potrzeby tych, którzy przebywając wewnątrz pomieszczenia, chcą czerpać dobre samopoczucie nie tylko ze światła dziennego dobiegającego zza okna, ale także i z innych źródeł.

Dostarczamy naturalne światło do budynków od 1999 roku!

Lumiterm jest funkcjonującym na rynku od kilkunastu lat, producentem świetlików dachowych z siedzibą we Wrocławiu. W naszej ofercie znajdziesz świetliki dachowe kopułkowe i łukowe, zadaszenia poliwęglanowe oraz doskonale imitujące wielkopowierzchniowe tafle szkła elewacje poliwęglanowe przeznaczone głównie dla budynków firmowych. Ponadto oferujemy sprzedaż elementów świetlików dachowych i elewacji do samodzielnego montażu oraz siłowniki do świetlików otwieranych. We współpracy z innymi producentami udostępniamy świetliki dachowe najwyższej jakości – w niezliczonej ilości rozmiarów i różnorodnych kształtach.

Dysponujemy świetlikami dachowymi dopasowanymi do każdego rodzaju przestrzeni – kopułkowymi (m.in. w kształcie sferycznym lub piramidalnym) oraz łukowymi. Im więcej wbudowanych świetlików dachowych, tym więcej dziennego światła dociera do przebywających w budynku – odpowiednio rozmieszczone mogą tworzyć efektowne pasma świetlne sprawdzające się zwłaszcza w halach lub innych dużych obiektach przemysłowych.

Chcesz móc patrzeć w niebo i czuć na sobie promienie słońca, nawet jeżeli znajdujesz się wewnątrz pomieszczenia? Oferowane przez Lumiterm rozwiązania z zakresu doświetlania pomieszczeń zapewnią Ci ten komfort. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

22
Uczciwe zasady

Nasze partnerstwo z naszymi klientami opiera się na wzajemnym zaufaniu w trosce o to, co jest najlepsze dla naszych klientów, zgodnie z naszymi wartościami i zasadami.

Obrazek Łukasz Kawała
doradca techniczno-handlowy

Łukasz Kawała

kontakt z biurem
+48 502 203 546
lukaszlumiterm.pl

Obrazek Damian Gruszczyński
doradca techniczno-handlowy

Damian Gruszczyński

kontakt z biurem
+48 509 802 225
biurolumiterm.pl

Obrazek Arkadiusz Machel
doradca techniczno-handlowy

Arkadiusz Machel

kontakt z biurem
+48 71 346 21 43
a.machellumiterm.pl

Oferta pracy

Pracownik fizyczny – montażysta

od zaraz

Poszukujemy montażystów świetlików dachowych i fasad.

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie w montażu świetlików dachowych bądź fasad
  • brak przeciwwskazań do prac na wysokościach

Dane kontaktowe

magazyn Wrocław, ul. Zalipie 3
biuro@lumiterm.pl
+48 502 203 546