WHIRLPOOL

WHIRLPOOL dawniej Polar

Na obiekcie użyto łupin Cintralux w wersji HEATSTOP zapobiegającej nadmiernemu przegrzewaniu się pomieszczeń.


KGHM Polska Miedź S.A.

KGHM Polska Miedź S.A.

Na obiekcie użyto przezroczystych płyt poliwęglanowych Danpalon o grubości 16mm.


Salon Renault w Długołęce

Salon Renault w Długołęce

Salon samochodowy marki Renault.

Na obiekcie użyto płyt poliwęglanowych Danpalon w dwóch grubościach 16 oraz 22 mm w kolorze ICE.


3M Poland

3M Poland

3M to firma reprezentująca wiele różnych dziedzin techniki, prowadząca działalność produkcyjno-handlową w skali całego świata, w pięciu grupach biznesowych: Ochrona Zdrowia, Produkty Konsumenckie, Bezpieczeństwo i Grafika Reklamowa, Przemysł, Elektronika i Energetyka. 3M to przedsiębiorstwo o światowym zasięgu, charakteryzujące się wysokim stopniem wewnętrznej współpracy w obszarze badań, produkcji oraz marketingu.

Na hali produkcyjnej zamontowano pasma świetlne z płyt poliestrowych Heatstop zapobiegające przegrzewaniu się pomieszczeń z klasyfikacją ogniową NRO – nierozprzestrzeniające ognia.


3M Poland

CH Electronics Poland

CH Electronics Poland

Chung Hong Electronics Poland to dostawca usług z zakresu montażu obwodów drukowanych PCBA (printed circuit board assembly) oraz sprzętu i rozwiązań technologicznych ”OEM” dedykowanych dla branży elektronicznej.

Na hali produkcyjnej zamontowano pasma świetlne z przezroczystych płyt poliestrowych o klasyfikacji ogniowej NRO – nierozprzestrzeniające ognia.

Alvernia Studios

Alvernia Studios

Alvernia Studios jest największym i najnowocześniejszym studiem filmowym w Polsce. Wytwórnia zajmuje się kompleksowymi usługami filmowymi inwestując we własne produkcje jak i koprodukcje. W studiu produkowane są filmy fabularne przeznaczone do międzynarodowej dystrybucji, projekty muzyczne oraz reklamowe a także gry wideo.

Studio Alvernia pokazuje jak wysoką jakość reprezentują świetliki Skylux. Zamontowane ponad 20 lat temu kopuły wciąż sprawnie funkcjonują na obiekcie i zapewniają odpowiedni poziom doświetlenia hal nagraniowych.