świetlik kopułowy

Moskitiera jest prostym i tanim rozwiązaniem, które znacznie poprawia komfort życia. Założona w oknie lub w drzwiach, zapewnia skuteczną ochronę przed owadami. Moskitierę można zamontować również w świetlikach kopułkowych, czyli specjalnych oknach przeznaczonych do dachów.

Moskitiera – sprawdzony dodatek do świetlika kopułkowego

Świetliki kopułkowe dzielą się na stałe i otwierane. Zadaniem tych pierwszych jest doświetlenie pomieszczenia. Jeśli planujesz montaż otwieranego świetlika dachowego, warto od razu zdecydować się na udogodnienie takie, jak moskitiera. Jeszcze większą funkcjonalność podczas korzystania z okna dachowego zapewni siłownik elektryczny, umożliwiający otworzenie świetlika pilotem.

Zajmujemy się produkcją elewacji poliwęglanowych, świetlików do wietrzenia pomieszczeń, w tym świetlików kopułkowych. Rozwiązania tego typu są estetyczne, a przy tym zapewniają dopływ światła słonecznego do wnętrza. Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest możliwość dopasowania elementów wystroju do indywidualnych potrzeb. Nasze kopuły dostępne są w wersji przezroczystej i mlecznej. W Lumiterm znajdą Państwo również szeroki wybór akcesoriów do świetlików kopułkowych. Jedną z dostępnych opcji jest założenie moskitiery.

Zalety zamontowania moskitiery przeciw owadom w świetliku dachowym

Moskitiera to rodzaj siatki, zapobiegającej przedostaniu się owadów do wnętrza. Idealne dopasowanie do ramy okiennej gwarantuje skuteczną ochronę i swobodę podczas otwierania. Nasze moskitiery nie powodują zaciemnienia pomieszczenia, a przy zamkniętym świetliku są całkowicie niewidoczne.

Zamontowanie moskitiery pozwala na komfortowe wywietrzenie pomieszczenia. Ma to szczególne znaczenie w okresach letnich, kiedy owadów jest najwięcej. Moskitiera w świetliku kopułkowym pozwala na wpuszczenie chłodnego powietrza nocą, a jednocześnie chroni przed uciążliwymi komarami.

Moskitiera to nie tylko gwarancja spokojnych nocy bez ukąszeń. Warto postawić na takie rozwiązanie, szczególnie jeśli mamy uczulenie na jad os, w domu są zwierzęta lub małe dzieci.