64
Jakość

Celem firmy jest ciągłe przekraczanie oczekiwań klienta w dostarczaniu wysokiej jakości produktów. Nasi pracownicy wykonują pracę z najwyższą starannością.

Wpuszczanie jak największej ilości światła naturalnego do wnętrz stało się w ostatnich latach bardzo popularnym trendem, zarówno w projektowaniu przestrzeni użytku publicznego, jak i prywatnych. Oferta Lumiterm jest odpowiedzią na potrzeby tych, którzy – przebywając wewnątrz pomieszczenia – chcą cieszyć się dobrym samopoczuciem, jakie zapewnia im światło dzienne zza okien, ale także z innych źródeł.

Dostarczamy naturalne światło do budynków od 1999 roku!

Lumiterm z siedzibą we Wrocławiu jest producentem świetlików dachowych, który funkcjonuje na rynku od kilkunastu lat. W naszej ofercie znajdziesz świetliki dachowe kopułkowe i łukowe, świetliki do przewietrzania czy zadaszenia poliwęglanowe (zadaszenie tarasu, werandy, garażu, ogrody zimowe). Produkujemy również elewacje poliwęglanowe, które doskonale imitują wielkopowierzchniowe tafle szkła. Są one przeznaczone głównie dla budynków firmowych. Ponadto prowadzimy sprzedaż elementów świetlików dachowych i elewacji do samodzielnego montażu oraz różne akcesoria – siłowniki do świetlików otwieranych, żaluzje i moskitiery do świetlików. We współpracy z innymi producentami udostępniamy świetliki otwierane i stałe najwyższej jakości – w niezliczonej ilości rozmiarów i różnorodnych kształtach.

Okna poliwęglanowe do tworzenia pasm świetlnych

Dysponujemy świetlikami dachowymi dopasowanymi do każdego rodzaju przestrzeni – kopułkowymi (m.in. w kształcie sferycznym lub piramidalnym) oraz łukowymi. Im więcej takich konstrukcji, tym więcej dziennego światła dociera do osób, które przebywają w budynku. Odpowiednio rozmieszczone w dachu okna poliwęglanowe mogą tworzyć efektowne pasma świetlne, które sprawdzają się zwłaszcza w halach lub innych dużych obiektach przemysłowych.

Chcesz móc patrzeć w niebo i czuć na sobie promienie słońca, nawet jeżeli znajdujesz się wewnątrz budynku? Oferowane przez Lumiterm rozwiązania z zakresu doświetlania pomieszczeń zapewnią Ci ten komfort. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

22
Uczciwe zasady

Partnerstwo z klientami opiera się na wzajemnym zaufaniu oraz trosce o to, co jest najlepsze dla odbiorców naszych produktów, zgodnie z wartościami i zasadami przyjętymi przez Lumiterm.

Obrazek Łukasz Kawała
doradca techniczno-handlowy

Łukasz Kawała

kontakt z biurem
+48 502 203 546
L.kawalalumiterm.pl

Obrazek Damian Gruszczyński
doradca techniczno-handlowy

Damian Gruszczyński

kontakt z biurem
+48 509 802 225
biurolumiterm.pl

Obrazek Arkadiusz Machel
doradca techniczno-handlowy

Arkadiusz Machel

kontakt z biurem
+48 71 346 21 43
a.machellumiterm.pl

Oferta pracy

Pracownik fizyczny – montażysta

od zaraz

Poszukujemy montażystów świetlików dachowych i fasad.

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie w montażu świetlików dachowych bądź fasad
  • brak przeciwwskazań do prac na wysokościach

Dane kontaktowe

magazyn Wrocław, ul. Zalipie 3
biuro@lumiterm.pl
+48 502 203 546