Lumiterm

BUDOWANIE ŚWIATŁEM

Światło naturalne właściwie na każdym polu ma przewagę nad sztucznym oświetleniem. Jest ekologiczne, darmowe, nie wspominając o tym, że bez niego nie byłoby życia. Korzystny wpływ światła naturalnego na człowieka potwierdzają również badania socjologiczne, które udowodniły, że w przestrzeniach oświetlonych naturalnie szybciej się uczymy, efektywniej pracujemy, a także mamy zdecydowanie lepsze samopoczucie.

Choćby z tych kilku względów wymienionych powyżej, planując budowę czy modernizację dużego obiektu, hali sportowej, czy budynku użyteczności publicznej, warto rozejrzeć się za rozwiązaniami, które pozwolą wykorzystać dobroczynne działanie naturalnego oświetlenia. Doskonałym pomysłem są np. świetliki dachowe, kopułkowe, czy pasma świetlne, jakie znaleźć można w ofercie naszej firmy.

W dziale realizacji znajdziecie Państwo pogrupowane tematycznie projekty w których wykorzystano nasze produkty.

Stworzyliśmy także dział publikacji prasowych z komentarzami architektów, autorów wybranych realizacji w systemie Danpalon - magazyny z dokumentacją fotograficzną, możliwość przeglądania w formacie PDF.

Portfolio to uporządkowane tematycznie zdjęcia które obrazują zakres stosowania, możliwości, rodzaje obiektów i użyte materiały.