Valencia Basket Club

Valencia Basket Club

Elewacja poliwęglanowa obiektu sportowego Valencia Basket Club


W elewacji hali sportowej Valencia Basket Club wykorzystano system paneli przepuszczających światło Danpalon VRS. Okładzina z paneli poliwęglanowych została zastosowana zarówno od zewnątrz jak i wewnątrz co pozwoliło ukryć stalową konstrukcję hali.


Danpalon Dworzysko

Stadnina w kompleksie Dworzysko

Kompleks Dworzysko


Kompleks tworzą Dwór Idy z kawiarnią Szwajcarka, w której mieszczą się kameralne pokoje 1-, 2- i 3-osobowe. Obok znajduje się restauracja Babinicz, w której króluje polska kuchnia z doskonałą dziczyzną. Klimat miejscu nadaje również stadnina z zabytkową ujeżdżalnią i hotelem dla koni w której wykonane zostały okna z paneli Danpalon oraz świetlik pasmowy z otwieraniami.


Isaac Newton Academy

Isaac Newton Academy Londyn

Okładzina elewacyjna


W elewacji tego wyjątkowego budynku wykorzystano system paneli przepuszczających światło Danpalon VRS. Okładzina wychodzi wysoko ponad murowane ściany i skrywa w sobie niespodziankę. Na dachu zlokalizowano boisko, zabezpieczone siatką. Na dach prowadzą również schody, z poziomu dziedzińca, poprzez kolejne poziomy. Rytm wyższej elewacji uzyskano stosując panele w dwóch kolorach: przezroczystych i mlecznych. Przewieszone nad ceglanym przyziemiem budynku optycznie dodały mu kilka metrów wysokości.


WHIRLPOOL

WHIRLPOOL dawniej Polar

WHIRLPOOL

Na obiekcie użyto łupin Cintralux w wersji HEATSTOP zapobiegającej nadmiernemu przegrzewaniu się pomieszczeń.


KGHM Polska Miedź S.A.

KGHM Polska Miedź S.A.

KGHM Polska Miedź S.A.

Na obiekcie użyto przezroczystych płyt poliwęglanowych Danpalon o grubości 16mm.


Salon Renault w Długołęce

Salon Renault w Długołęce

Salon samochodowy Renault

Na obiekcie użyto płyt poliwęglanowych Danpalon w dwóch grubościach 16 oraz 22 mm w kolorze ICE.


3M Poland

3M Poland

3M

3M to firma reprezentująca wiele różnych dziedzin techniki, prowadząca działalność produkcyjno-handlową w skali całego świata, w pięciu grupach biznesowych: Ochrona Zdrowia, Produkty Konsumenckie, Bezpieczeństwo i Grafika Reklamowa, Przemysł, Elektronika i Energetyka. 3M to przedsiębiorstwo o światowym zasięgu, charakteryzujące się wysokim stopniem wewnętrznej współpracy w obszarze badań, produkcji oraz marketingu.

Na hali produkcyjnej zamontowano pasma świetlne z płyt poliestrowych Heatstop zapobiegające przegrzewaniu się pomieszczeń z klasyfikacją ogniową NRO – nierozprzestrzeniające ognia.


3M Poland

CH Electronics Poland

CH Electronics Poland

Chung Hong Electronics Poland

Dostawca usług z zakresu montażu obwodów drukowanych PCBA (printed circuit board assembly) oraz sprzętu i rozwiązań technologicznych ”OEM” dedykowanych dla branży elektronicznej.

Na hali produkcyjnej zamontowano pasma świetlne z przezroczystych płyt poliestrowych. Łupiny wykonano o klasyfikacji ogniowej NRO czyli jako nierozprzestrzeniające ognia.

Alvernia Studios

Alvernia Studios

Alvernia Studios

Kompleks jest największym i najnowocześniejszym studiem filmowym w Polsce. Wytwórnia zajmuje się kompleksowymi usługami filmowymi inwestując we własne produkcje jak i koprodukcje. W studiu produkowane są filmy fabularne przeznaczone do międzynarodowej dystrybucji, projekty muzyczne oraz reklamowe a także gry wideo.

Studio Alvernia pokazuje jak wysoką jakość reprezentują świetliki Skylux. Zamontowane ponad 20 lat temu kopuły wciąż sprawnie funkcjonują na obiekcie i zapewniają odpowiedni poziom doświetlenia hal nagraniowych.