Skylux świetliki kopułowe

Poznaj nasze świetliki kopułkowe Skylux

Wybierz podstawę, dobierz kopułę, zdecyduj czy ma być to świetlik otwierany czy stały. Wybieraj świetliki kopułkowe z setek rozmiarów i wariantów wykończenia! Możliwości są ogromne!

W swoim asortymencie mamy szeroki zakres podstaw PVC, poliestrowych czy metalowych. Nasz najmniejszy świetlik może mieć zaledwie 30 cm x 30 cm, podczas gdy największe kopuły dochodzą do wymiarów 2 m w kwadracie lub okręgu i nawet 1,6 m x 2,8 m w wersji prostokątnej!

Nasze kopuły mogą być całkiem przezierne jeśli chcesz obserwować przez nie błękitne niebo lub mleczne jeśli wolisz rozproszone światło. Kopuły z dodatkową powłoką Heatstop zapobiegną przed nadmiernym przegrzewaniem się doświetlanego pomieszczenia.

Chciałbyś czasami wpuścić do pomieszczenia trochę świeżego powietrza? Wystarczy, że dobierzesz jedną z otwieranych ram i sposób jej otwierania: ręczny lub elektryczny. W przypadku nagłych zmian pogodowych dodatkowa centralka pogodowa może zamknać Twój elektryczny świetlik za Ciebie i uchronić Cię przed ewentualnymi zniszczeniami!

Potrzebujesz wyłazu dachowego? Nie ma problemu – wystarczy dodać otwieraną ramę, klamkę z opcją zamykania na kluczyk i zestaw sprężyn gazowych, a uzyskasz bardzo wygodny dostęp do swojego dachu. Jeszcze wygodniejsza wersją jest elektryczny wyłaz otwierany na pilota!